Jakie kolczyki dla dziewczynki?

Kolczyki to uniwersalny element biżuterii. Noszą je już małe dziewczynki, zaraz po przebiciu uszu. Dlatego biżuteria dla dziewczynki w postaci kolczyków to będzie idealny prezent od Mikołaja. Zatem jakie kolczyki warto kupić?

Kolczyki złote i srebrne

Najbardziej uniwersalnym wyborem będzie zakup małych kolczyków ze złota lub srebra. Kolczyki, tzw. wkrętki będą pasować nawet małej dziewczynce. Jeżeli chodzi o wzór to tutaj także najlepszym rozwiązaniem będzie klasyka, czyli kolczyki w kształcie kwiatków, kulek, serduszka. Będą one pasować do każdego ubioru, a dodatkowo nie będą się zaczepiać o włosy i nie będą przeszkadzać w zabawie. Takie kolczyki nigdy nie wyjdą z mody i nawet nieco starsza dziewczynka będzie je z chęcią nosić.

Kolorowe kolczyki

Dzieci cieszą się jeżeli dostają kolorowe prezenty. Dlatego jeżeli wolimy kupić coś innego niż kolczyki ze złota to dobrym wyborem może się okazać zakup biżuterii pokrytej specjalna, kolorową emalią. Do wyboru mamy dużą ilość wzorów. Przy wyborze możemy się kierować zainteresowaniami dziewczynki i kupić kolczyki w kształcie, np. kota, pieska, lalki. Można także kupić kolczyki, które przedstawiają uśmiechniętą buzię, myszkę miki, misie, owoce (zobacz tu).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *